Profesjonaliści w każdym calu

Firma Atende Software zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z zakresu programowania i ogólnie pojętej branży IT.

Większość osób zatrudnionych w firmie stanowią inżynierowie, w tym wielu absolwentów najlepszych warszawskich uczelni informatycznych; takich jak Politechnika Warszawska czy Uniwersytet Warszawski. W tej chwili zatrudniamy około 70 osób i stale się rozwijamy.

Kogo szukamy

  • Jeśli nie boisz się wyzwań, jeśli to co robisz sprawia Ci radość, jeśli potrafisz pracować nieszablonowo i pod presją czasu - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
  • Bezustannie poszukujemy zaangażowanych osób, które są dobre w tym co robią i chcą się rozwijać podejmując się nowych, coraz bardziej złożonych projektów.
  • Przychodząc do nas na rozmowę kwalifikacyjną już zostałeś wybrany, teraz wystarczy tylko udowodnić, że umiejętności, które opisano w CV są prawdziwe.
  • Jeśli potrafiłeś rozwiązać zadanie, które przed Tobą postawiliśmy jesteś jedną z nielicznych osób, których poszukujemy. Na pewno zaproponujemy Ci dobre warunki pracy, pakiet medyczny, sportowy, niespotykaną w innych firmach atmosferę oraz możliwość samorozwoju.

Pracownicy nieustannie się rozwijają dzięki Atende Software, a Atende Software rozwija się dzięki swoim pracownikom.

Praca nie musi być nudna i powtarzalna

Jeszcze niedawno zatrudnialiśmy 20 osób i rozwijaliśmy oprogramowanie z zakresu multimediów. Teraz jest nas trzy razy więcej i programujemy dla energetyki, obronności, multimediów.

Dlaczego my?

Współpracujemy z instytucjami państwowymi, liczącymi się polskimi telewizjami i szukamy nowych wyzwań. Po prostu warto u nas pracować.

Głównym celem Atende Software jest innowacyjność. Każdy pracownik dostaje od firmy szansę na zrobienie czegoś niepowtarzalnego, ważnego i czegoś, czym można się pochwalić przed znajomymi, chociażby włączając telewizor. Pracując u nas zyskujesz coś więcej, niż tylko doświadczenie.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.