Benefity pozapłacowe

Firma Atende Software oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferuje swoim pracownikom niepowtarzalną atmosferę, wygodne warunki pracy oraz cały szereg dodatkowych benefitów.

Prywatna opieka medyczna

Wszystkim pracownikom proponujemy prywatną opiekę (pakiet VIP) w Centrum Medicover. Istnieje również możliwość objęcia opieką medyczną członków swojej rodziny za dodatkową opłatą .

Karta Multisport

Program Multisport pozwala korzystać z dofinansowanej Karty Benefit dla Pracownika, jego osoby towarzyszacej lub dziecka pracownika (w przypadku karty na basen). Karta pozwala w nielimitowany sposób korzystać z licznych obiektów sportowych na terenie całego kraju.

Miejsce na parkingu strzeżonym

Osoby dojeżdząjące do pracy samochodem mogą wykupić dofinansowane przez pracodawcę miejsce na parkingu strzeżonym, znajdującym się obok budynku firmy. Osoby dojeżdzające rowerem mogą również zostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu.

Zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego

Organizujemy na terenie firmy dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego. Zajęcia prowadzą certyfikowani lektorzy. Koszt nauki uzależniony jest od liczebności grupy, do której jest się zakwalifikowanym.

Zajęcia sportowe

Organizujemy dla naszych pracowników zajęcia sportowe na terenie Warszawy w wybranych halach, salach i boiskach szkolnych. Są to zazwyczaj rozgrywki piłki nożnej, siatkówki lub zajęcia indywidualne z boksu i innych sztuk walki. Jako firma wpieramy również drużynowe biegi w maratonach i półmaratonach.

Biblioteka firmowa

Każdy pracownik w ramach samokształcenia może zamówić za pośrednictwem firmy potrzebne materiały, książki i czasopisma. Pracownicy mogą też na bieżąco wypożyczać książki z biblioteki firmowej lub wstawiać do niej swoje materiały, którymi chcą się podzielić z innymi.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.